Other things

No né :D

11. ledna 2013 v 23:25 | Gee
(Né, že by to mělo s něčim souvislost nebo že bych sem chtěla plést politiku ale prostě...sme známí! :D Přičemž, když už se Bertovi tak líbí náš kandidát na prezidenta, mohl by sem zavítat a udělat koncert...ale to on né!)

Happy Birthday :)

26. prosince 2012 v 0:35 | Gee
26.12- své teprve 22. narozeniny dneska slaví Andy Biersack, zpěvák americké kapely Black Veil Brides, kterou určitě nemusím představovat. Já mu přeju aby si své narozeniny patřičně užil (třeba se svou přítelkyní :D), nebo s kamarády z kapely, aby dostal batmobil (nebo jakoukoliv kravinu kterou si bude přát :D) a aby se mu dál dařilo tak dobře jak se mu daří teď, hodně úspěchů, hodně lásky,sexu,štěstí, zdraví a aby byl opatrnější a neskákal zas bůh-ví-odkud. Jo a méně egoismu :D.
Kdo má zájem o nějaké animačky Mr.Biersacka, tak celý článek :)

Merry Christmas :)

23. prosince 2012 v 15:34 | Gee
Jelikož zítra se nejspíš na počítač nedostanu, protože budu mít spoustu práce s vyjídáním cukroví a válením se u televize, přeju Vám už teď. Takže užijte si vánoční svátky, nezaduste se kostí z kapra, nepodpalte stromeček a tak. Dále Vám přeju abyste dostali od Ježíška všechno, co si přejete, hodně štěstí do roku 2013 a ať vám na Silvestra petarda neustřelí p*del :D.

Happy Birthday Glitter Kitty ♥ :D

18. října 2012 v 18:34 | Gee
Tommy Joe Ratliff- kytarista z doprovodné kapely Adama Lamberta, slaví dneska svoje 31. narozeniny, (v životě bych mu to neřekla! :D). Takže Tommy doufam že budeš mít fákt velkou party a pořádně to oslavíš :D. Dál samozřejmě štěstí,zdraví,lásku (Adamovu :D...ne dobře,tak ne) a spooooustu dalších let hraní s Lambertem! :D
image

Hahaha...omg :DDD

2. října 2012 v 19:13 | Gee
Sice to opět nemá co dočinění s MCR ale stejně...:DDDDDD OMG! holka ty máš dost :D

The Used- Put Me Out

17. září 2012 v 20:30 | Gee
Juhůů! :D The Used mají nový video klip a oproti tomu k písničce I come alive není nijak brutální,takže se na něj bez váhání podívejte :). Jinak pokud někdo The Used nezná (pochybuju :D) tak vřele doporučuju, jejich písničky jsou vážně úžasný. :) A to je asi vše, byee. G.

New SB

12. září 2012 v 20:27 | Gee
Takže mám nové SB (spřátelený blog) a jelikož je to blog mojí nejlepší kamarádky tam musim udělat trochu reklamu :D. Takže, pokud máte rádi Black Veil Brides a chcete si o nich něco zjistit, je to ten pravý blog! :D G.

Kill them! :D

11. září 2012 v 20:37 | Gee
justonthehorizon: HOW DARE YOU STAND WHERE THEY STOOD

Jasně, nemá to co dělat s MCR ale...bože! Proč zrovna oni? fuj! :D

SB

9. září 2012 v 21:05 | Gee
Takže pokud chcete někdo spřátelit blog, napište do komentářů :). G.
 
 

Reklama