Listopad 2012

twitter

30. listopadu 2012 v 22:55 | Gee |  Twitter
Alicia nám na twitteru zanechala fotku spícího Mikeyho a jejich kočky..

...a Jamia...nekomentuju :))

edit:
a Gerard nám taky konečně podal nějaké dobré zprávy! :D

Awesome :*

29. listopadu 2012 v 20:39 | Gee |  Gerard-photos

Brothers ♥

28. listopadu 2012 v 22:40 | Gee |  Photos

Let them to turn off everything wrong

28. listopadu 2012 v 22:27 | Gee |  My World
Každý má ve svém životě osoby, které miluje a bez kterých si nedokáže svůj život představit. Můžou to být rodiče,sourozenci,kamarádi. Ale ani ti nejskvělejší rodiče, kteří pro nás chtějí jen to nejlepší a splní nám co nám na očích uvidí,ani ten nejstarostlivější sourozenec, který by zabil kohokoliv, kdo by nám ublížil, ani ten nejlepší přítel, který nás zná jako svoje vlastní boty a stejně tak zná všechna naše tajemství, tu pro nás nemůže být 24 hodin denně. To prostě není možné.

A tak, když pozdě v noci ležíme zachumlaní pod peřinou, přemýšlíme, vzpomínáme a všemožné chmury a strachy se derou na povrch a otravují naši mysl, můžeme si připadat osamělí.


I já jsem si připadala osamělá, když jsem si pozdě v noci vyčítala všechno možné i nemožné, vpomínala na to co bylo a domýšlela si, co ještě být mohlo, kdyby tohle a kdyby tamto. Zapomněla jsem, že když tu zrovna není nikdo, kdo by mě vyslechnul, je tu stále někdo, koho můžu naopak vyslechnout já. Někdo, kdo má vždy ta správná slova, která mě dokážou uklidnit a povzbudit. Někdo kdo je tak daleko, tak cizí, a přitom tak blízko a tak důvěrně známí. Stačí vzít mobil a sluchátka a nechat hudbu ať přehluší všechno špatné. Nechat My Chemical Romance ať přehluší všechno špatné.Pozapomněla jsem, ale né to co už pro mě udělali, ale to co ještě udělat můžou. Měla jsem dojem, že už mi pomoct nedokážou, ale mýlila jsem se. Sílu a odhodlání, které mi dodávají, nikdy nemůžu vyčerpat. Ani po dvou letech, mě nepřestávají překvapovat. Přijde mi, že každým dnem jsou dokonalejší a dokonalejší a že každým dnem se všechna láska a obdiv, který k nim chovám, neustále prohlubuje když jsem si myslela že už to ani nejde.

If there's a place that I could be
Then I'd be another memory
Can I be the only hope for you?
Because you're the only hope for me
And if we can't find where we belong
We'll have to make it on our own
Face all the pain and take it on
Because the only hope for me is you alone
...
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
Honey if you stay, I'll be forgiven
Nothing you can say can stop me going home

Spousta lidí si o mě nejspíš myslí, že jsem jenom bláznivá puberťačka, a že MCR poslouchám jenom proto že se mi líbí Gerard a protože mi jejich muzika přijde prostě fajn. Ale je za tím mnohem víc. Vděčím jim za svůj život,za to kým teď jsem.

They're tryin' to bring you down
You don't know a thing about this life
And you don't know a thing about this life
And you don't know a thing about this life
'Cause you don't know a thing about me
You don't know a thingUprímně doufám že jednoho dne jim to budu moct říct do očí, a taky jim za to všechno poděkovat.
A jsem si jistá,že je nikdy nepřestanu milovat. G.(Uvědomuju si, že tenhle článek je děsně...nevim. Sentimentální? Ale musel být napsán,musel být zveřejněn a doufám že alespoň někdo pochopí, co jsem chtěla vyjádřit.)

Pche! :D

27. listopadu 2012 v 18:17 | Gee |  Other

Vážně, ten kdo tohle seřazoval, by si měl zajít k očnímu...Sykes první?! No ne...to fakt ne. No dobře, mam k němu až moc osobních antipatií, ale to nic nemění na tom že neměli žádný právo dát ho před Geeho! :D
Já bych to přeházela takhle:
1. Gerard Way (překvapivé,že? :D)
2. Frank Iero
(jelikož v MCR jsou stejně 4 nejkrásnější a nejúžasnější chlapi na planetě)

3. Andy Biersack
(Budiž Markéto..budiž :D)¨

4.-5. Josh Franceschi,Oliver Sykes

Sice v podstatě není důležitý, kdo je kolikátej, ale aspoň jsem zabila pár minut nudného úterního večera :D.

Chudák dítě :D

27. listopadu 2012 v 6:52 | Gee |  Twitter

-Gerard Way

23. listopadu 2012 v 23:29 | Gee |  Gerard-photos

(opravdu ale opravdu mě nebaví vymýšlet nadpisy...)


Happy 2nd Birthday- Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys

22. listopadu 2012 v 18:02 | Gee |  Other

"I realized: wow, I'm in a band with my best friends in the world and they're all super fucking smart and they're all super artistic. Let's use that. Let's make this record about the art. Like, let's make art a weapon and like, we really do that, you know?" - Gerard Way


PS: Dneska slavím i já, teda jenom vnitřně, protože když MCR před dvěma lety vydali Danger Days, já jem je zrovna začala poslouchat, (což bylo jedno z největších štěstí v mým životě). Uhmm...na jednu stranu nemůžu věřit tomu že už to jsou dva roky a na druhou stranu mi přijde, jakobych je znala už od narození. :)

:OO :D

22. listopadu 2012 v 17:45 | Gee |  Other